🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Zelected Soltørrede Tomater 280 G

Zelected· 280 g· EAN 5708229102561
NORMALPRIS
🌱 Vegan🥬 Vegetar🚫 Glutenfri🥛 Laktosefri
Billigst i dag
30,95
(Bilka)
Gennemsnitspris
30,81
(historisk gns.)
Højeste set
30,95
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Zelected?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-10· 110,54/Kg.
30,95 kr.
30,95 kr.

Prishistorik

29 kr31 kr~31 kr08/0808/1108/1408/1708/2008/2308/25
Seneste måned
Laveste set29,95 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~30,81 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Lignende produkter

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Zelected Soltørrede Tomater 280 G?
Zelected Soltørrede Tomater 280 G koster 30.95 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Zelected Soltørrede Tomater 280 G billigst?
Zelected Soltørrede Tomater 280 G er billigst hos Bilka til 30.95 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Zelected Soltørrede Tomater 280 G?

Billigst hos Bilka — 30,95 kr.

Tilføj til liste →
Zelected Soltørrede Tomater 280 G — Billigst 30.95 kr | Fair Penny