🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Vores Babybadekar Foldbart 1 Stk

Vores· 1 stk· EAN 5712804001026
NORMALPRIS
🌱 Vegan🥬 Vegetar🚫 Glutenfri🥛 Laktosefri
Billigst i dag
349,00
(Bilka)
Gennemsnitspris
349,00
(historisk gns.)
Højeste set
349,00
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Vores?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-12· 349,00/Stk.
349,00 kr.
349,00 kr.

Prishistorik

Stabil pris
349,00 kr.
Ingen prisudsving de seneste 17 dage
Laveste set349,00 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~349,00 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Vores Babybadekar Foldbart 1 Stk?
Vores Babybadekar Foldbart 1 Stk koster 349.00 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Vores Babybadekar Foldbart 1 Stk billigst?
Vores Babybadekar Foldbart 1 Stk er billigst hos Bilka til 349.00 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Vores Babybadekar Foldbart 1 Stk?

Billigst hos Bilka — 349,00 kr.

Tilføj til liste →