🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Urtekram Stødt Kanel Øko 30 G

Urtekram· 30 g· EAN 5765228741535
NORMALPRIS
🌱 Vegan🥬 Vegetar🚫 Glutenfri🥛 Laktosefri
Billigst i dag
33,25
(Bilka)
Gennemsnitspris
36,52
(historisk gns.)
Højeste set
40,25
(historisk)
Spar 3,27 kr. (9%) vs gennemsnitspris
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Urtekram?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-11· 619,23/Kg.
33,25 kr.
33,25 kr.

Prishistorik

36 kr37 kr08/1108/1408/1708/2008/2308/25
Seneste måned
Laveste set32,95 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~36,52 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Lignende produkter

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Urtekram Stødt Kanel Øko 30 G?
Urtekram Stødt Kanel Øko 30 G koster mellem 33.25 og 40.25 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Urtekram Stødt Kanel Øko 30 G billigst?
Urtekram Stødt Kanel Øko 30 G er billigst hos Bilka til 33.25 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Urtekram Stødt Kanel Øko 30 G?

Billigst hos Bilka — 33,25 kr.

Tilføj til liste →
Urtekram Stødt Kanel Øko 30 G — Billigst 33.25 kr | Fair Penny