🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Ultra Clean Melaminsvampe 6 Stk

Ultra Clean· 6 stk· EAN 8721037525107
NORMALPRIS
Billigst i dag
10,02
(Bilka)
Gennemsnitspris
12,35
(historisk gns.)
Højeste set
15,00
(historisk)
Spar 2,33 kr. (19%) vs gennemsnitspris
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Ultra?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-11· 1,67/Stk.
10,02 kr.
10,02 kr.

Prishistorik

12 kr13 kr08/1108/1408/1708/2008/2308/25
Seneste måned
Laveste set10,02 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~12,35 kr.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Ultra Clean Melaminsvampe 6 Stk?
Ultra Clean Melaminsvampe 6 Stk koster mellem 10.02 og 15.00 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Ultra Clean Melaminsvampe 6 Stk billigst?
Ultra Clean Melaminsvampe 6 Stk er billigst hos Bilka til 10.02 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Ultra Clean Melaminsvampe 6 Stk?

Billigst hos Bilka — 10,02 kr.

Tilføj til liste →
Ultra Clean Melaminsvampe 6 Stk — Billigst 10.02 kr | Fair Penny