🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Toms Mælkechokolade M Orangeknas 45 G

Toms· 45 g· EAN 5774540122809
NORMALPRIS
🥬 Vegetar
Billigst i dag
9,00
(Bilka)
Gennemsnitspris
9,00
(historisk gns.)
Højeste set
9,00
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Toms?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-07· 200,00/Kg.
9,00 kr.
9,00 kr.

Prishistorik

Stabil pris
9,00 kr.
Ingen prisudsving de seneste 18 dage
Laveste set9,00 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~9,00 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Lignende produkter

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Toms Mælkechokolade M Orangeknas 45 G?
Toms Mælkechokolade M Orangeknas 45 G koster 9.00 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Toms Mælkechokolade M Orangeknas 45 G billigst?
Toms Mælkechokolade M Orangeknas 45 G er billigst hos Bilka til 9.00 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Toms Mælkechokolade M Orangeknas 45 G?

Billigst hos Bilka — 9,00 kr.

Tilføj til liste →