🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Toms Lakrids Hits 130 G

Toms· 130 g· EAN 5774540644301
NORMALPRIS
Billigst i dag
24,02
(Bilka)
Gennemsnitspris
29,17
(historisk gns.)
Højeste set
35,00
(historisk)
Spar 5,15 kr. (18%) vs gennemsnitspris
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Toms?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-09· 93,33/Kg.
24,02 kr.
24,02 kr.

Prishistorik

29 kr30 kr08/1108/1408/1708/2008/2308/25
Seneste måned
Laveste set24,02 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~29,17 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Lignende produkter

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Toms Lakrids Hits 130 G?
Toms Lakrids Hits 130 G koster mellem 24.02 og 35.00 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Toms Lakrids Hits 130 G billigst?
Toms Lakrids Hits 130 G er billigst hos Bilka til 24.02 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Toms Lakrids Hits 130 G?

Billigst hos Bilka — 24,02 kr.

Tilføj til liste →
Toms Lakrids Hits 130 G — Billigst 24.02 kr | Fair Penny