🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Tena Inkontinensbind Normal 16 Stk

Tena· 16 stk· EAN 7322541496269
NORMALPRIS
Billigst i dag
54,88
(Bilka)
Gennemsnitspris
54,88
(historisk gns.)
Højeste set
54,88
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Tena?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-08· 3,43/Stk.
54,88 kr.
54,88 kr.

Prishistorik

Stabil pris
54,88 kr.
Ingen prisudsving de seneste 15 dage
Laveste set54,88 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~54,88 kr.

Lignende produkter

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Tena Inkontinensbind Normal 16 Stk?
Tena Inkontinensbind Normal 16 Stk koster 54.88 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Tena Inkontinensbind Normal 16 Stk billigst?
Tena Inkontinensbind Normal 16 Stk er billigst hos Bilka til 54.88 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Tena Inkontinensbind Normal 16 Stk?

Billigst hos Bilka — 54,88 kr.

Tilføj til liste →