🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Sweetkitchen Frysetørret passionsfrugtspulver

Sweetkitchen· 30 g· EAN 5711243118319
NORMALPRIS
🌱 Vegan🥬 Vegetar🚫 Glutenfri🥛 Laktosefri
Billigst i dag
38,50
(Bilka)
Gennemsnitspris
38,50
(historisk gns.)
Højeste set
38,50
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Sweetkitchen?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-08· 1.283,33/Kg.
38,50 kr.
38,50 kr.

Prishistorik

Stabil pris
38,50 kr.
Ingen prisudsving de seneste 18 dage
Laveste set38,50 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~38,50 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Energi
363 kcal
Fedt
0.5 g
Kulhydrater
85.1 g
Sukker
14 g
Protein
1.2 g
Salt
0.01 g

Ingredienser

Maltodextrin, passionsfrugtjuice koncentrat, naturlig aroma, surhedsregulerende middel: Citronsyre.

Detaljer

VarebetegnelseFrysetørret passionsfrugtspulver

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Sweetkitchen Frysetørret passionsfrugtspulver?
Sweetkitchen Frysetørret passionsfrugtspulver koster 38.50 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Sweetkitchen Frysetørret passionsfrugtspulver billigst?
Sweetkitchen Frysetørret passionsfrugtspulver er billigst hos Bilka til 38.50 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Sweetkitchen Frysetørret passionsfrugtspulver?

Billigst hos Bilka — 38,50 kr.

Tilføj til liste →
Sweetkitchen Frysetørret passionsfrugtspulver — Billigst 38.5 kr | Fair Penny