🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Stærk Sennep

Bähncke· 250 g· EAN 5702040711063
NORMALPRIS
Billigst i dag
24,09
(Rema 1000)
Gennemsnitspris
24,09
(historisk gns.)
Højeste set
24,09
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Stærk?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Rema 1000
FÆLLESSKABGyldig til 2026-09-04· 96.36
24,09 kr.

Prishistorik

Ikke nok data endnu

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Stærk Sennep?
Stærk Sennep koster 24.09 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Stærk Sennep billigst?
Stærk Sennep er billigst hos Rema 1000 til 24.09 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Stærk Sennep?

Billigst hos Rema 1000 — 24,09 kr.

Tilføj til liste →