🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Smalle Skiver Ml 45+

Rema 1000· 150 g
NORMALPRIS
Billigst i dag
19,95
(Rema 1000)
Gennemsnitspris
19,95
(historisk gns.)
Højeste set
19,95
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Smalle?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Rema 1000
FÆLLESSKABGyldig til 2026-08-22· 133
19,95 kr.

Prishistorik

Ikke nok data endnu

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Smalle Skiver Ml 45+?
Smalle Skiver Ml 45+ koster 19.95 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Smalle Skiver Ml 45+ billigst?
Smalle Skiver Ml 45+ er billigst hos Rema 1000 til 19.95 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Smalle Skiver Ml 45+?

Billigst hos Rema 1000 — 19,95 kr.

Tilføj til liste →