🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Sensodyne Cavity Tandpasta 190 Ml

Sensodyne· 190 ml· EAN 5054563290359
NORMALPRIS
Billigst i dag
30,00
(Bilka)
Gennemsnitspris
30,00
(historisk gns.)
Højeste set
30,00
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Sensodyne?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-07· 157,89/L.
30,00 kr.
30,00 kr.

Prishistorik

Stabil pris
30,00 kr.
Ingen prisudsving de seneste 18 dage
Laveste set30,00 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~30,00 kr.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Sensodyne Cavity Tandpasta 190 Ml?
Sensodyne Cavity Tandpasta 190 Ml koster 30.00 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Sensodyne Cavity Tandpasta 190 Ml billigst?
Sensodyne Cavity Tandpasta 190 Ml er billigst hos Bilka til 30.00 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Sensodyne Cavity Tandpasta 190 Ml?

Billigst hos Bilka — 30,00 kr.

Tilføj til liste →
Sensodyne Cavity Tandpasta 190 Ml — Billigst 30.0 kr | Fair Penny