🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Sempio Chilipaste

Sempio· 170 g· EAN 8801005171472
NORMALPRIS
Billigst i dag
23,95
(Bilka)
Gennemsnitspris
23,95
(historisk gns.)
Højeste set
23,95
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Sempio?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-09· 140,88/Kg.
23,95 kr.
23,95 kr.

Også tilgængelig hos

Føtex

Prishistorik

Stabil pris
23,95 kr.
Ingen prisudsving de seneste 13 dage
Laveste set23,95 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~23,95 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Energi
200 kcal
Fedt
1.4 g
Mættet fedt
0.3 g
Kulhydrater
42.1 g
Sukker
25.2 g
Protein
6.2 g
Salt
6.7 g

Ingredienser

Ris, vand, majssirup, chilipulver, salt, SOJABØNNER, alkohol, HVEDEEKSTRAKT, sojakrydderi (SOJABØNNER, vand, salt, HVEDEGLUTEN, alkohol, gærekstrakt, maltodextrin), koncentreret hvidløgsjuice, koji-gærstarter.

Detaljer

VarebetegnelseChilipasta
OpbevaringOpbevaring: Opbevar køligt og tørt. Efter åbning på køl (+5°C).

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Sempio Chilipaste?
Sempio Chilipaste koster 23.95 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Sempio Chilipaste billigst?
Sempio Chilipaste er billigst hos Bilka til 23.95 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Sempio Chilipaste?

Billigst hos Bilka — 23,95 kr.

Tilføj til liste →