🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Salling Vanilje Fudge 170 G

Salling· 170 g· EAN 5712876434418
NORMALPRIS
🥬 Vegetar
Billigst i dag
20,95
(Bilka)
Gennemsnitspris
20,95
(historisk gns.)
Højeste set
21,00
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Salling?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-09· 123,24/Kg.
20,95 kr.
20,95 kr.

Prishistorik

20 kr21 kr~21 kr08/0808/1108/1408/1708/2008/2308/25
Seneste måned
Laveste set20,95 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~20,95 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Lignende produkter

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Salling Vanilje Fudge 170 G?
Salling Vanilje Fudge 170 G koster mellem 20.95 og 21.00 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Salling Vanilje Fudge 170 G billigst?
Salling Vanilje Fudge 170 G er billigst hos Bilka til 20.95 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Salling Vanilje Fudge 170 G?

Billigst hos Bilka — 20,95 kr.

Tilføj til liste →
Salling Vanilje Fudge 170 G — Billigst 20.95 kr | Fair Penny