🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Salling Skyr Natural Salling 1 Kg

Salling· 1 kg· EAN 5710328004080
NORMALPRIS
🥬 Vegetar🚫 Glutenfri
Billigst i dag
19,95
(Bilka)
Gennemsnitspris
20,33
(historisk gns.)
Højeste set
21,95
(historisk)
Spar 0,38 kr. (2%) vs gennemsnitspris
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Salling?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-11· 19,95/Kg.
19,95 kr.
19,95 kr.

Også tilgængelig hos

Føtex

Prishistorik

19 kr22 kr~20 kr08/0808/1108/1408/1708/2008/2308/25
Seneste måned
Laveste set19,95 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~20,33 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Lignende produkter

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Salling Skyr Natural Salling 1 Kg?
Salling Skyr Natural Salling 1 Kg koster mellem 19.95 og 21.95 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Salling Skyr Natural Salling 1 Kg billigst?
Salling Skyr Natural Salling 1 Kg er billigst hos Bilka til 19.95 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Salling Skyr Natural Salling 1 Kg?

Billigst hos Bilka — 19,95 kr.

Tilføj til liste →
Salling Skyr Natural Salling 1 Kg — Billigst 19.95 kr | Fair Penny