🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Salling Skummetmælk Salling 1 L

Salling· 1 l· EAN 5711953134678
NORMALPRIS
🥬 Vegetar🚫 Glutenfri
Billigst i dag
10,05
(Bilka)
Gennemsnitspris
10,05
(historisk gns.)
Højeste set
10,05
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Salling?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-08· 10,05/L.
10,05 kr.
10,05 kr.

Også tilgængelig hos

Føtex

Prishistorik

Stabil pris
10,05 kr.
Ingen prisudsving de seneste 18 dage
Laveste set10,05 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~10,05 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Lignende produkter

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Salling Skummetmælk Salling 1 L?
Salling Skummetmælk Salling 1 L koster 10.05 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Salling Skummetmælk Salling 1 L billigst?
Salling Skummetmælk Salling 1 L er billigst hos Bilka til 10.05 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Salling Skummetmælk Salling 1 L?

Billigst hos Bilka — 10,05 kr.

Tilføj til liste →
Salling Skummetmælk Salling 1 L — Billigst 10.05 kr | Fair Penny