🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Salling Rasp

Salling· 500 g· EAN 5712875172670
NORMALPRIS
Billigst i dag
7,50
(Bilka)
Gennemsnitspris
7,50
(historisk gns.)
Højeste set
7,50
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Salling?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-11· 15,00/Kg.
7,50 kr.
7,50 kr.

Prishistorik

Stabil pris
7,50 kr.
Ingen prisudsving de seneste 10 dage
Laveste set7,50 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~7,50 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Energi
360 kcal
Fedt
2.4 g
Mættet fedt
0.5 g
Kulhydrater
70 g
Sukker
4.9 g
Fibre
5.1 g
Protein
12 g
Salt
2 g

Ingredienser

HVEDEMEL, vand, salt, gær. Kan indeholde spor af andre glutenholdige kornprodukter.

Detaljer

VarebetegnelseRasp

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Salling Rasp?
Salling Rasp koster 7.50 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Salling Rasp billigst?
Salling Rasp er billigst hos Bilka til 7.50 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Salling Rasp?

Billigst hos Bilka — 7,50 kr.

Tilføj til liste →