🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Salling Princip Pinsa Princip 1 Stk

Salling Princip· 1 stk· EAN 5712877642119
NORMALPRIS
🥬 Vegetar
Billigst i dag
20,99
(Bilka)
Gennemsnitspris
20,99
(historisk gns.)
Højeste set
20,99
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Salling?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-09· 83,96/Kg.
20,99 kr.
20,99 kr.

Også tilgængelig hos

Føtex

Prishistorik

Stabil pris
20,99 kr.
Ingen prisudsving de seneste 18 dage
Laveste set20,99 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~20,99 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Salling Princip Pinsa Princip 1 Stk?
Salling Princip Pinsa Princip 1 Stk koster 20.99 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Salling Princip Pinsa Princip 1 Stk billigst?
Salling Princip Pinsa Princip 1 Stk er billigst hos Bilka til 20.99 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Salling Princip Pinsa Princip 1 Stk?

Billigst hos Bilka — 20,99 kr.

Tilføj til liste →
Salling Princip Pinsa Princip 1 Stk — Billigst 20.99 kr | Fair Penny