🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Salling Princip Karrysild I Bidder 700 G

Salling Princip· 700 g· EAN 5709345006252
NORMALPRIS
🚫 Glutenfri🥛 Laktosefri
Billigst i dag
56,25
(Bilka)
Gennemsnitspris
56,25
(historisk gns.)
Højeste set
56,25
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Salling?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-08· 80,36/Kg.
56,25 kr.
56,25 kr.

Prishistorik

Stabil pris
56,25 kr.
Ingen prisudsving de seneste 16 dage
Laveste set56,25 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~56,25 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Salling Princip Karrysild I Bidder 700 G?
Salling Princip Karrysild I Bidder 700 G koster 56.25 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Salling Princip Karrysild I Bidder 700 G billigst?
Salling Princip Karrysild I Bidder 700 G er billigst hos Bilka til 56.25 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Salling Princip Karrysild I Bidder 700 G?

Billigst hos Bilka — 56,25 kr.

Tilføj til liste →