🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Salling Øko Broccolibuketter Øko 400 G

Salling ØKO· 400 g· EAN 5712872423324
NORMALPRIS
🌱 Vegan🥬 Vegetar🚫 Glutenfri🥛 Laktosefri
Billigst i dag
14,00
(Bilka)
Gennemsnitspris
13,99
(historisk gns.)
Højeste set
14,00
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Salling?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-10· 35,00/Kg.
14,00 kr.
14,00 kr.

Prishistorik

13 kr14 kr~14 kr08/0808/1108/1408/1708/2008/2308/25
Seneste måned
Laveste set13,95 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~13,99 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Salling Øko Broccolibuketter Øko 400 G?
Salling Øko Broccolibuketter Øko 400 G koster 14.00 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Salling Øko Broccolibuketter Øko 400 G billigst?
Salling Øko Broccolibuketter Øko 400 G er billigst hos Bilka til 14.00 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Salling Øko Broccolibuketter Øko 400 G?

Billigst hos Bilka — 14,00 kr.

Tilføj til liste →
Salling Øko Broccolibuketter Øko 400 G — Billigst 14.0 kr | Fair Penny