🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Salling Mørk Pålægschokolade 120 G

Salling· 120 g· EAN 5712877425606
NORMALPRIS
🥬 Vegetar
Billigst i dag
21,25
(Bilka)
Gennemsnitspris
21,25
(historisk gns.)
Højeste set
21,25
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Salling?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-07· 177,08/Kg.
21,25 kr.
21,25 kr.

Prishistorik

Stabil pris
21,25 kr.
Ingen prisudsving de seneste 18 dage
Laveste set21,25 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~21,25 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Lignende produkter

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Salling Mørk Pålægschokolade 120 G?
Salling Mørk Pålægschokolade 120 G koster 21.25 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Salling Mørk Pålægschokolade 120 G billigst?
Salling Mørk Pålægschokolade 120 G er billigst hos Bilka til 21.25 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Salling Mørk Pålægschokolade 120 G?

Billigst hos Bilka — 21,25 kr.

Tilføj til liste →