🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Salling Marengskys m. jordbærsmag

Salling· 125 g
NORMALPRIS
🥬 Vegetar🚫 Glutenfri
Billigst i dag
16,97
(Bilka)
Gennemsnitspris
16,97
(historisk gns.)
Højeste set
16,97
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Salling?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-07· 135,76/Kg.
16,97 kr.
16,97 kr.

Prishistorik

Stabil pris
16,97 kr.
Ingen prisudsving de seneste 18 dage
Laveste set16,97 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~16,97 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Energi
385 kcal
Kulhydrater
95 g
Sukker
92 g
Protein
1.2 g
Salt
0.06 g

Ingredienser

Sukker, ÆGGEHVIDE, glukose, farve (E 120), jordbæraroma, surhedsregulerende middel (E 330).

Detaljer

VarebetegnelseMarengstoppe med jordbærsmag

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Salling Marengskys m. jordbærsmag?
Salling Marengskys m. jordbærsmag koster 16.97 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Salling Marengskys m. jordbærsmag billigst?
Salling Marengskys m. jordbærsmag er billigst hos Bilka til 16.97 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Salling Marengskys m. jordbærsmag?

Billigst hos Bilka — 16,97 kr.

Tilføj til liste →
Salling Marengskys m. jordbærsmag — Billigst 16.97 kr | Fair Penny