🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Salling Kyllingespyd M Piri Piri 0,3 Kg

Salling· 0,3 kg· EAN 5712877639409
NORMALPRIS
Billigst i dag
41,95
(Bilka)
Gennemsnitspris
41,85
(historisk gns.)
Højeste set
41,95
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Salling?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-08· 139,83/Kg.
41,95 kr.
41,95 kr.

Prishistorik

40 kr42 kr~42 kr08/0808/1108/1408/1708/2008/2308/25
Seneste måned
Laveste set39,95 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~41,85 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Lignende produkter

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Salling Kyllingespyd M Piri Piri 0,3 Kg?
Salling Kyllingespyd M Piri Piri 0,3 Kg koster 41.95 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Salling Kyllingespyd M Piri Piri 0,3 Kg billigst?
Salling Kyllingespyd M Piri Piri 0,3 Kg er billigst hos Bilka til 41.95 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Salling Kyllingespyd M Piri Piri 0,3 Kg?

Billigst hos Bilka — 41,95 kr.

Tilføj til liste →
Salling Kyllingespyd M Piri Piri 0,3 Kg — Billigst 41.95 kr | Fair Penny