🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Salling Cevapcici 0,4 Kg

Salling· 0,4 kg· EAN 5712877427679
NORMALPRIS
🚫 Glutenfri🥛 Laktosefri
Billigst i dag
39,95
(Bilka)
Gennemsnitspris
40,52
(historisk gns.)
Højeste set
42,95
(historisk)
Spar 0,57 kr. (1%) vs gennemsnitspris
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Salling?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-11· 99,88/Kg.
39,95 kr.
39,95 kr.

Prishistorik

39 kr43 kr~41 kr08/0808/1108/1408/1708/2008/2308/25
Seneste måned
Laveste set39,95 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~40,52 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Salling Cevapcici 0,4 Kg?
Salling Cevapcici 0,4 Kg koster mellem 39.95 og 42.95 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Salling Cevapcici 0,4 Kg billigst?
Salling Cevapcici 0,4 Kg er billigst hos Bilka til 39.95 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Salling Cevapcici 0,4 Kg?

Billigst hos Bilka — 39,95 kr.

Tilføj til liste →
Salling Cevapcici 0,4 Kg — Billigst 39.95 kr | Fair Penny