🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Nora Salatost i blok 21% fedt

Nora· 200 g· EAN 5706911031373
NORMALPRIS
Billigst i dag
12,00
(Bilka)
Gennemsnitspris
12,00
(historisk gns.)
Højeste set
12,00
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Nora?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-12· 60,00/Kg.
12,00 kr.
12,00 kr.

Prishistorik

Stabil pris
12,00 kr.
Ingen prisudsving de seneste 14 dage
Laveste set12,00 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~12,00 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Energi
263 kcal
Fedt
21 g
Mættet fedt
14 g
Kulhydrater
0.6 g
Sukker
0.6 g
Protein
18 g
Salt
2.8 g

Ingredienser

Pasteuriseret MÆLK, salt, mikrobiel OSTELØBE, MÆLKESYREKULTURER (MÆLK).

Detaljer

VarebetegnelseBlød hvid ost.
OpbevaringOpbevaring: På køl ved højst +5 °C. Bedst før: Uåbnet: Se datomærkning på siden. Åbnet: 2 dage på køl ved højst +5 °C.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Nora Salatost i blok 21% fedt?
Nora Salatost i blok 21% fedt koster 12.00 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Nora Salatost i blok 21% fedt billigst?
Nora Salatost i blok 21% fedt er billigst hos Bilka til 12.00 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Nora Salatost i blok 21% fedt?

Billigst hos Bilka — 12,00 kr.

Tilføj til liste →
Nora Salatost i blok 21% fedt — Billigst 12.0 kr | Fair Penny