🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Røde Druer Stenfri 500g

¡ 500g
NORMALPRIS
Billigst i dag
24,00
(Rema 1000)
Gennemsnitspris
24,00
(historisk gns.)
Højeste set
24,00
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

→
🧾

Har du købt Røde?

Upload din bon og se hvad du betalte

→

Priser pr. kĂŚde

Rema 1000
FÆLLESSKABGyldig til 2026-09-19· 48
24,00 kr.

Prishistorik

Ikke nok data endnu

Lignende produkter

Ofte stillede spørgsmül

Hvad koster Røde Druer Stenfri 500g?
Røde Druer Stenfri 500g koster 24.00 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Røde Druer Stenfri 500g billigst?
Røde Druer Stenfri 500g er billigst hos Rema 1000 til 24.00 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Røde Druer Stenfri 500g?

Billigst hos Rema 1000 — 24,00 kr.

Tilføj til liste →
Røde Druer Stenfri 500g — Billigst 24.0 kr | Fair Penny