🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Patak'S Butter Chicken Sauce Mild 450 G

Patak's· 450 g· EAN 5011308303279
NORMALPRIS
🥬 Vegetar
Billigst i dag
25,00
(Bilka)
Gennemsnitspris
26,36
(historisk gns.)
Højeste set
34,51
(historisk)
Spar 1,36 kr. (5%) vs gennemsnitspris
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Patak'S?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-10· 55,56/Kg.
25,00 kr.
25,00 kr.

Prishistorik

25 kr35 kr~26 kr08/0808/1108/1408/1708/2008/2308/25
Seneste måned
Laveste set25,00 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~26,36 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Patak'S Butter Chicken Sauce Mild 450 G?
Patak'S Butter Chicken Sauce Mild 450 G koster mellem 25.00 og 34.51 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Patak'S Butter Chicken Sauce Mild 450 G billigst?
Patak'S Butter Chicken Sauce Mild 450 G er billigst hos Bilka til 25.00 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Patak'S Butter Chicken Sauce Mild 450 G?

Billigst hos Bilka — 25,00 kr.

Tilføj til liste →
Patak'S Butter Chicken Sauce Mild 450 G — Billigst 25.0 kr | Fair Penny