🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Marie Kiks

Rema 1000· 200 g
NORMALPRIS
Billigst i dag
4,32
(Rema 1000)
Gennemsnitspris
4,32
(historisk gns.)
Højeste set
4,32
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Marie?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Rema 1000
FÆLLESSKABGyldig til 2026-09-04· 21.6
4,32 kr.

Prishistorik

Ikke nok data endnu

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Marie Kiks?
Marie Kiks koster 4.32 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Marie Kiks billigst?
Marie Kiks er billigst hos Rema 1000 til 4.32 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Marie Kiks?

Billigst hos Rema 1000 — 4,32 kr.

Tilføj til liste →