🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Lykkeberg Karrysild I Bidder M Æble Og Timian 350 G

Lykkeberg· 350 g· EAN 5709345003206
NORMALPRIS
🚫 Glutenfri🥛 Laktosefri
Billigst i dag
34,95
(Rema 1000)
Gennemsnitspris
40,38
(historisk gns.)
Højeste set
41,95
(historisk)
Spar 5,43 kr. (13%) vs gennemsnitspris
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Lykkeberg?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Rema 1000
FÆLLESSKABGyldig til 2026-09-06· 99.86
34,95 kr.
Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-09· 119,86/Kg.
41,95 kr.
41,95 kr.

Prishistorik

29 kr42 kr~40 kr08/0808/1108/1408/1708/2008/2308/24
Seneste måned
Laveste set29,00 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~40,38 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Lykkeberg Karrysild I Bidder M Æble Og Timian 350 G?
Lykkeberg Karrysild I Bidder M Æble Og Timian 350 G koster mellem 34.95 og 41.95 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Lykkeberg Karrysild I Bidder M Æble Og Timian 350 G billigst?
Lykkeberg Karrysild I Bidder M Æble Og Timian 350 G er billigst hos Rema 1000 til 34.95 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Lykkeberg Karrysild I Bidder M Æble Og Timian 350 G?

Billigst hos Rema 1000 — 34,95 kr.

Tilføj til liste →