🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Langelænder Stegepølser M Ost 325 G

Langelænder· 325 g· EAN 5704000482464
NORMALPRIS
🚫 Glutenfri
Billigst i dag
32,95
(Bilka)
Gennemsnitspris
31,70
(historisk gns.)
Højeste set
32,95
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Langelænder?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-11· 101,38/Kg.
32,95 kr.
32,95 kr.
MADSPILD

Nedsat lige nu

Clearance-priser — kan være udsolgt. Opdateres op til hver time.

Føtex
Gyldig til 2026-08-30
20,00 kr.
32,95 kr.

Prishistorik

29 kr33 kr~32 kr08/0808/1108/1408/1708/2008/2308/25
Seneste måned
Laveste set29,00 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~31,70 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Langelænder Stegepølser M Ost 325 G?
Langelænder Stegepølser M Ost 325 G koster 32.95 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Langelænder Stegepølser M Ost 325 G billigst?
Langelænder Stegepølser M Ost 325 G er billigst hos Bilka til 32.95 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Langelænder Stegepølser M Ost 325 G?

Billigst hos Bilka — 32,95 kr.

Tilføj til liste →
Langelænder Stegepølser M Ost 325 G — Billigst 32.95 kr | Fair Penny