🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Kungfu Girl Pinot Noir 75 Cl

Kungfu Girl· 75 cl· EAN 6412700351216
NORMALPRIS
🌱 Vegan🥬 Vegetar🚫 Glutenfri🥛 Laktosefri
Billigst i dag
89,95
(MENY)
Gennemsnitspris
125,34
(historisk gns.)
Højeste set
131,70
(historisk)
Spar 35,39 kr. (28%) vs gennemsnitspris
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Kungfu?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

MENY
TILBUDGyldig til 2026-08-27· Literpris 119,93
89,95 kr.
Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-10· 175,60/L.
131,70 kr.
131,70 kr.

Prishistorik

99 kr132 kr~125 kr08/0808/1108/1408/1708/2008/2308/25
Seneste måned
Laveste set99,00 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~125,34 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Lignende produkter

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Kungfu Girl Pinot Noir 75 Cl?
Kungfu Girl Pinot Noir 75 Cl koster mellem 89.95 og 131.70 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Kungfu Girl Pinot Noir 75 Cl billigst?
Kungfu Girl Pinot Noir 75 Cl er billigst hos MENY til 89.95 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Kungfu Girl Pinot Noir 75 Cl?

Billigst hos MENY — 89,95 kr.

Tilføj til liste →
Kungfu Girl Pinot Noir 75 Cl — Billigst 89.95 kr | Fair Penny