🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Kims Ristede Peanuts M Salsasmag 138 G

KiMs· 138 g· EAN 5701979999702
NORMALPRIS
🌱 Vegan🥬 Vegetar🚫 Glutenfri🥛 Laktosefri
Billigst i dag
15,00
(Bilka)
Gennemsnitspris
15,00
(historisk gns.)
Højeste set
15,00
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Kims?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-08· 108,70/Kg.
15,00 kr.
15,00 kr.

Prishistorik

Stabil pris
15,00 kr.
Ingen prisudsving de seneste 18 dage
Laveste set15,00 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~15,00 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Kims Ristede Peanuts M Salsasmag 138 G?
Kims Ristede Peanuts M Salsasmag 138 G koster 15.00 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Kims Ristede Peanuts M Salsasmag 138 G billigst?
Kims Ristede Peanuts M Salsasmag 138 G er billigst hos Bilka til 15.00 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Kims Ristede Peanuts M Salsasmag 138 G?

Billigst hos Bilka — 15,00 kr.

Tilføj til liste →
Kims Ristede Peanuts M Salsasmag 138 G — Billigst 15.0 kr | Fair Penny