🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Kildevæld Vand

Kildevæld· 0,5 l· EAN 1164689448190
NORMALPRIS
🌱 Vegan🥬 Vegetar🚫 Glutenfri🥛 Laktosefri
Billigst i dag
11,50
(Bilka)
Gennemsnitspris
11,97
(historisk gns.)
Højeste set
12,50
(historisk)
Spar 0,47 kr. (4%) vs gennemsnitspris
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Kildevæld?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-08· 25,00/L.
11,50 kr.
11,50 kr.

Prishistorik

12 kr12 kr08/1108/1408/1708/2008/2308/25
Seneste måned
Laveste set11,50 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~11,97 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Ingredienser

Naturligt mineralvand uden kulsyre.

Detaljer

VarebetegnelseNaturligt mineralvand. Fra Kildevæld kilden
OpbevaringKøligt

Lignende produkter

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Kildevæld Vand?
Kildevæld Vand koster mellem 11.50 og 12.50 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Kildevæld Vand billigst?
Kildevæld Vand er billigst hos Bilka til 11.50 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Kildevæld Vand?

Billigst hos Bilka — 11,50 kr.

Tilføj til liste →
Kildevæld Vand — Billigst 11.5 kr | Fair Penny