🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

JORDB/BAN 4PAK ACTIMEL

· 4stk· EAN 7350000553222
NORMALPRIS
🥬 Vegetar🚫 Glutenfri
Billigst i dag
23,95
(Rema 1000)
Gennemsnitspris
18,57
(historisk gns.)
Højeste set
23,95
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt JORDB/BAN?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Rema 1000
FÆLLESSKABGyldig til 2026-09-07· 59.88
23,95 kr.
MADSPILD

Nedsat lige nu

Clearance-priser — kan være udsolgt. Opdateres op til hver time.

Føtex
Gyldig til 2026-08-24
9,00 kr.
22,75 kr.

Også tilgængelig hos

BilkaNetto

Prishistorik

Ikke nok data endnu

Næringsindhold pr. 100g

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster JORDB/BAN 4PAK ACTIMEL?
JORDB/BAN 4PAK ACTIMEL koster 23.95 kr i danske supermarkeder.
Hvor er JORDB/BAN 4PAK ACTIMEL billigst?
JORDB/BAN 4PAK ACTIMEL er billigst hos Rema 1000 til 23.95 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du JORDB/BAN 4PAK ACTIMEL?

Billigst hos Rema 1000 — 23,95 kr.

Tilføj til liste →
JORDB/BAN 4PAK ACTIMEL — Billigst 23.95 kr | Fair Penny