🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Italien Ærter 450 G

Italien· 450 g· EAN 5701675090802
NORMALPRIS
🌱 Vegan🥬 Vegetar🚫 Glutenfri🥛 Laktosefri
Billigst i dag
35,00
(Bilka)
Gennemsnitspris
35,00
(historisk gns.)
Højeste set
35,00
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Italien?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-09-30· 77,78/Kg.
35,00 kr.
35,00 kr.

Prishistorik

Stabil pris
35,00 kr.
Ingen prisudsving de seneste 18 dage
Laveste set35,00 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~35,00 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Italien Ærter 450 G?
Italien Ærter 450 G koster 35.00 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Italien Ærter 450 G billigst?
Italien Ærter 450 G er billigst hos Bilka til 35.00 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Italien Ærter 450 G?

Billigst hos Bilka — 35,00 kr.

Tilføj til liste →
Italien Ærter 450 G — Billigst 35.0 kr | Fair Penny