🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Hot n' Sweet Lakridsshots m. hindbærsmag

Hot n' Sweet· 70 cl· EAN 7048352072927
NORMALPRIS
Billigst i dag
129,95
(Bilka)
Gennemsnitspris
129,95
(historisk gns.)
Højeste set
129,95
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Hot?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-08· 185,64/L.
129,95 kr.
129,95 kr.

Prishistorik

Stabil pris
129,95 kr.
Ingen prisudsving de seneste 13 dage
Laveste set129,95 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~129,95 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Energi
185 kcal

Detaljer

VarebetegnelseLakridsshots med hindbærsmag

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Hot n' Sweet Lakridsshots m. hindbærsmag?
Hot n' Sweet Lakridsshots m. hindbærsmag koster 129.95 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Hot n' Sweet Lakridsshots m. hindbærsmag billigst?
Hot n' Sweet Lakridsshots m. hindbærsmag er billigst hos Bilka til 129.95 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Hot n' Sweet Lakridsshots m. hindbærsmag?

Billigst hos Bilka — 129,95 kr.

Tilføj til liste →