🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Haribo Pepito

Haribo· 120 g· EAN 5701090066727
NORMALPRIS
🥬 Vegetar
Billigst i dag
23,95
(Bilka)
Gennemsnitspris
23,95
(historisk gns.)
Højeste set
23,95
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Haribo?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-07· 199,58/Kg.
23,95 kr.
23,95 kr.

Prishistorik

Stabil pris
23,95 kr.
Ingen prisudsving de seneste 18 dage
Laveste set23,95 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~23,95 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Energi
351 kcal
Fedt
0.5 g
Mættet fedt
0.2 g
Kulhydrater
83 g
Sukker
58 g
Protein
2.7 g
Salt
0.05 g

Ingredienser

SukkerHVEDEMELmørk sirupglucosesiruprålakridsmajsstivelseammoniumchloridaromafarve: curcumin, carmin, chlorophyllin- kobber-kompleks, vegetabilsk kulgelatinepalmeolieoverfladebehandlingsmiddel: bivoks hvidt og gultantiklumpningsmiddel: talkumkonserveringsmiddel: sorbinsyre.

Detaljer

VarebetegnelseLakrids med dragé
OpbevaringBeskyttes mod varme og fugt

Lignende produkter

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Haribo Pepito?
Haribo Pepito koster 23.95 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Haribo Pepito billigst?
Haribo Pepito er billigst hos Bilka til 23.95 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Haribo Pepito?

Billigst hos Bilka — 23,95 kr.

Tilføj til liste →
Haribo Pepito — Billigst 23.95 kr | Fair Penny