🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Fynbo Sveskegrød 500 G

Fynbo· 500 g· EAN 5707446031081
NORMALPRIS
🌱 Vegan🥬 Vegetar🥛 Laktosefri
Billigst i dag
20,20
(Bilka)
Gennemsnitspris
20,20
(historisk gns.)
Højeste set
20,20
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Fynbo?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-07· 40,40/Kg.
20,20 kr.
20,20 kr.

Prishistorik

Stabil pris
20,20 kr.
Ingen prisudsving de seneste 18 dage
Laveste set20,20 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~20,20 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Lignende produkter

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Fynbo Sveskegrød 500 G?
Fynbo Sveskegrød 500 G koster 20.20 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Fynbo Sveskegrød 500 G billigst?
Fynbo Sveskegrød 500 G er billigst hos Bilka til 20.20 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Fynbo Sveskegrød 500 G?

Billigst hos Bilka — 20,20 kr.

Tilføj til liste →
Fynbo Sveskegrød 500 G — Billigst 20.2 kr | Fair Penny