🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Frank's Chilisauce stærk

Frank's· 148 ml· EAN 7530820348351
NORMALPRIS
🌱 Vegan🥬 Vegetar🚫 Glutenfri🥛 Laktosefri
Billigst i dag
44,59
(Bilka)
Gennemsnitspris
45,72
(historisk gns.)
Højeste set
47,00
(historisk)
Spar 1,13 kr. (2%) vs gennemsnitspris
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Frank's?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-09· 317,57/L.
44,59 kr.
44,59 kr.

Prishistorik

45 kr46 kr08/1108/1408/1708/2008/2308/25
Seneste måned
Laveste set44,59 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~45,72 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Energi
25 kcal
Fedt
0.6 g
Mættet fedt
0.1 g
Kulhydrater
1.8 g
Sukker
0.3 g
Fibre
1.5 g
Protein
2.5 g
Salt
8.4 g

Ingredienser

Cayenne chili (35%), eddike, vand, salt, hvidløgspulver.

Detaljer

VarebetegnelseCayennechilisauce

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Frank's Chilisauce stærk?
Frank's Chilisauce stærk koster mellem 44.59 og 47.00 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Frank's Chilisauce stærk billigst?
Frank's Chilisauce stærk er billigst hos Bilka til 44.59 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Frank's Chilisauce stærk?

Billigst hos Bilka — 44,59 kr.

Tilføj til liste →
Frank's Chilisauce stærk — Billigst 44.59 kr | Fair Penny