🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Fazer Mini Remix Duo 120 G

Fazer· 120 g· EAN 6416453049598
NORMALPRIS
🌱 Vegan🥬 Vegetar🚫 Glutenfri🥛 Laktosefri
Billigst i dag
12,00
(Bilka)
Gennemsnitspris
13,90
(historisk gns.)
Højeste set
19,97
(historisk)
Spar 1,90 kr. (14%) vs gennemsnitspris
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Fazer?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-12· 100,00/Kg.
12,00 kr.
12,00 kr.

Prishistorik

12 kr20 kr~14 kr08/0808/1108/1408/1708/2008/2308/25
Seneste måned
Laveste set12,00 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~13,90 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Lignende produkter

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Fazer Mini Remix Duo 120 G?
Fazer Mini Remix Duo 120 G koster mellem 12.00 og 19.97 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Fazer Mini Remix Duo 120 G billigst?
Fazer Mini Remix Duo 120 G er billigst hos Bilka til 12.00 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Fazer Mini Remix Duo 120 G?

Billigst hos Bilka — 12,00 kr.

Tilføj til liste →
Fazer Mini Remix Duo 120 G — Billigst 12.0 kr | Fair Penny