🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Easis Cremet Peanutbutter 200 G

Easis· 200 g· EAN 5703161805297
NORMALPRIS
🌱 Vegan🥬 Vegetar🚫 Glutenfri🥛 Laktosefri
Billigst i dag
30,00
(Bilka)
Gennemsnitspris
30,42
(historisk gns.)
Højeste set
32,95
(historisk)
Spar 0,42 kr. (1%) vs gennemsnitspris
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Easis?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-10· 150,00/Kg.
30,00 kr.
30,00 kr.

Prishistorik

30 kr33 kr~30 kr08/0808/1108/1408/1708/2008/2308/25
Seneste måned
Laveste set30,00 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~30,42 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Easis Cremet Peanutbutter 200 G?
Easis Cremet Peanutbutter 200 G koster mellem 30.00 og 32.95 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Easis Cremet Peanutbutter 200 G billigst?
Easis Cremet Peanutbutter 200 G er billigst hos Bilka til 30.00 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Easis Cremet Peanutbutter 200 G?

Billigst hos Bilka — 30,00 kr.

Tilføj til liste →
Easis Cremet Peanutbutter 200 G — Billigst 30.0 kr | Fair Penny