🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Driscoll's Hindbær 125g

Driscoll's· 125 g
NORMALPRIS
🌱 Vegan🥬 Vegetar🚫 Glutenfri🥛 Laktosefri
Billigst i dag
25,00
(Bilka)
Gennemsnitspris
25,00
(historisk gns.)
Højeste set
25,00
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Driscoll's?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-09-30· 200,00/Kg.
25,00 kr.
25,00 kr.

Også tilgængelig hos

Føtex

Prishistorik

Stabil pris
25,00 kr.
Ingen prisudsving de seneste 18 dage
Laveste set25,00 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~25,00 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Driscoll's Hindbær 125g?
Driscoll's Hindbær 125g koster 25.00 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Driscoll's Hindbær 125g billigst?
Driscoll's Hindbær 125g er billigst hos Bilka til 25.00 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Driscoll's Hindbær 125g?

Billigst hos Bilka — 25,00 kr.

Tilføj til liste →
Driscoll's Hindbær 125g — Billigst 25.0 kr | Fair Penny