🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Diplomatico Mantuano rom

Diplomatico· 70 cl· EAN 5099873027189
NORMALPRIS
Billigst i dag
185,00
(MENY)
Gennemsnitspris
192,29
(historisk gns.)
Højeste set
229,00
(historisk)
Spar 7,29 kr. (4%) vs gennemsnitspris
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Diplomatico?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

MENY
TILBUDGyldig til 2026-08-20· Literpris 264,29
185,00 kr.
Kvickly
TILBUDGyldig til 2026-08-27· 270,00 pr. liter
189,00 kr.
SuperBrugsen
TILBUDGyldig til 2026-08-27· 270,00 pr. liter
189,00 kr.
Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-11· 327,14/L.
229,00 kr.
229,00 kr.

Prishistorik

149 kr229 kr~192 kr05/0105/0405/0708/1208/1508/1808/19
Seneste måned
Laveste set149,00 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~192,29 kr.
Sidst på tilbud2026-08-19 hos meny (185,00 kr.)

Næringsindhold pr. 100g

Energi
223 kcal

Ingredienser

Ingen

Detaljer

VarebetegnelseRom

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Diplomatico Mantuano rom?
Diplomatico Mantuano rom koster mellem 185.00 og 229.00 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Diplomatico Mantuano rom billigst?
Diplomatico Mantuano rom er billigst hos MENY til 185.00 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Diplomatico Mantuano rom?

Billigst hos MENY — 185,00 kr.

Tilføj til liste →