🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Deli Drengene Kalamata oliven tapenade

Deli Drengene· 180 g· EAN 5712872589600
NORMALPRIS
🌱 Vegan🥬 Vegetar🚫 Glutenfri🥛 Laktosefri
Billigst i dag
26,50
(Bilka)
Gennemsnitspris
26,14
(historisk gns.)
Højeste set
26,50
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Deli?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-12· 147,22/Kg.
26,50 kr.
26,50 kr.

Prishistorik

25 kr27 kr~26 kr08/0808/1108/1408/1708/2008/2308/25
Seneste måned
Laveste set25,00 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~26,14 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Energi
222 kcal
Fedt
21.6 g
Mættet fedt
2.5 g
Kulhydrater
5 g
Sukker
1.5 g
Fibre
1.7 g
Protein
1.8 g
Salt
3.9 g

Ingredienser

Kalamata oliven (93,75%) [oprindelse: Ikke EU og EU], rødvinseddike, solsikkeolie, druemost, sukker, hvidløgspulver, basilikum, oregano. KAN INDEHOLDE SPOR AF MÆLK, NØDDER, SELLERI, SULFITTER OG SENNEP.

Detaljer

VarebetegnelseKalamata oliven tapenade
OpbevaringOpbevares før åbning: Ved stuetemperatur. Efter åbning: Max +5°C i 5 dage.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Deli Drengene Kalamata oliven tapenade?
Deli Drengene Kalamata oliven tapenade koster 26.50 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Deli Drengene Kalamata oliven tapenade billigst?
Deli Drengene Kalamata oliven tapenade er billigst hos Bilka til 26.50 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Deli Drengene Kalamata oliven tapenade?

Billigst hos Bilka — 26,50 kr.

Tilføj til liste →
Deli Drengene Kalamata oliven tapenade — Billigst 26.5 kr | Fair Penny