🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Dalla Costa Tubetti M Boghvede 250 G

Dalla Costa· 250 g· EAN 8016419200254
Nutri ANORMALPRIS
🌿 Øko🌱 Vegan🥬 Vegetar🥛 Laktosefri
Billigst i dag
27,98
(Bilka)
Gennemsnitspris
27,98
(historisk gns.)
Højeste set
27,98
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Dalla?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-08· 111,92/Kg.
27,98 kr.
27,98 kr.

Prishistorik

Stabil pris
27,98 kr.
Ingen prisudsving de seneste 15 dage
Laveste set27,98 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~27,98 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Energi
345 kcal
Fedt
3 g
Mættet fedt
0.7 g
Sukker
1.1 g
Fibre
7 g
Protein
14 g
Salt
0.01 g

Lignende produkter

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Dalla Costa Tubetti M Boghvede 250 G?
Dalla Costa Tubetti M Boghvede 250 G koster 27.98 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Dalla Costa Tubetti M Boghvede 250 G billigst?
Dalla Costa Tubetti M Boghvede 250 G er billigst hos Bilka til 27.98 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Dalla Costa Tubetti M Boghvede 250 G?

Billigst hos Bilka — 27,98 kr.

Tilføj til liste →