🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Brewdog Punk IPA

Brewdog· 0,5 l· EAN 5056025440449
NORMALPRIS
🌱 Vegan🥬 Vegetar🥛 Laktosefri
Billigst i dag
26,95
(Bilka)
Gennemsnitspris
26,95
(historisk gns.)
Højeste set
26,95
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Brewdog?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-11· 53,90/L.
26,95 kr.
26,95 kr.

Prishistorik

Stabil pris
26,95 kr.
Ingen prisudsving de seneste 18 dage
Laveste set26,95 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~26,95 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Detaljer

VarebetegnelseØl

Lignende produkter

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Brewdog Punk IPA?
Brewdog Punk IPA koster 26.95 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Brewdog Punk IPA billigst?
Brewdog Punk IPA er billigst hos Bilka til 26.95 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Brewdog Punk IPA?

Billigst hos Bilka — 26,95 kr.

Tilføj til liste →