🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Bornholms Oliemølle Rapsolie koldpresset

Bornholms Oliemølle· 2.500 ml· EAN 5707951002514
NORMALPRIS
Billigst i dag
114,95
(Bilka)
Gennemsnitspris
114,95
(historisk gns.)
Højeste set
114,95
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Bornholms?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-12· 45,98/L.
114,95 kr.
114,95 kr.

Prishistorik

Stabil pris
114,95 kr.
Ingen prisudsving de seneste 10 dage
Laveste set114,95 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~114,95 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Energi
900 kcal
Fedt
100 g
Mættet fedt
7 g

Ingredienser

Koldpresset rapsolie

Detaljer

VarebetegnelseKoldpresset rapsolie
OpbevaringOpbevares ved stuetemperatur

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Bornholms Oliemølle Rapsolie koldpresset?
Bornholms Oliemølle Rapsolie koldpresset koster 114.95 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Bornholms Oliemølle Rapsolie koldpresset billigst?
Bornholms Oliemølle Rapsolie koldpresset er billigst hos Bilka til 114.95 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Bornholms Oliemølle Rapsolie koldpresset?

Billigst hos Bilka — 114,95 kr.

Tilføj til liste →