🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Biotechusa Proteinbar M Cookies 50 G

BioTechUSA· 50 g· EAN 5999076264377
NORMALPRIS
🥬 Vegetar
Billigst i dag
22,00
(Bilka)
Gennemsnitspris
22,00
(historisk gns.)
Højeste set
22,00
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Biotechusa?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-09· 440,00/Kg.
22,00 kr.
22,00 kr.

Prishistorik

Stabil pris
22,00 kr.
Ingen prisudsving de seneste 18 dage
Laveste set22,00 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~22,00 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Energi
374.8 kcal
Fedt
16 g
Mættet fedt
13 g
Sukker
4.8 g
Fibre
7 g
Protein
27 g
Salt
0.45 g

Lignende produkter

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Biotechusa Proteinbar M Cookies 50 G?
Biotechusa Proteinbar M Cookies 50 G koster 22.00 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Biotechusa Proteinbar M Cookies 50 G billigst?
Biotechusa Proteinbar M Cookies 50 G er billigst hos Bilka til 22.00 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Biotechusa Proteinbar M Cookies 50 G?

Billigst hos Bilka — 22,00 kr.

Tilføj til liste →