🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Ben'S Favourites Isvafler M Kakao 120 G

Ben's Favourites· 120 g· EAN 5712877728080
NORMALPRIS
🥬 Vegetar
Billigst i dag
16,06
(Bilka)
Gennemsnitspris
16,06
(historisk gns.)
Højeste set
16,06
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Ben'S?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-11· 133,83/Kg.
16,06 kr.
16,06 kr.

Prishistorik

Stabil pris
16,06 kr.
Ingen prisudsving de seneste 18 dage
Laveste set16,06 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~16,06 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Ben'S Favourites Isvafler M Kakao 120 G?
Ben'S Favourites Isvafler M Kakao 120 G koster 16.06 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Ben'S Favourites Isvafler M Kakao 120 G billigst?
Ben'S Favourites Isvafler M Kakao 120 G er billigst hos Bilka til 16.06 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Ben'S Favourites Isvafler M Kakao 120 G?

Billigst hos Bilka — 16,06 kr.

Tilføj til liste →
Ben'S Favourites Isvafler M Kakao 120 G — Billigst 16.06 kr | Fair Penny