🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Beauvais Tomatketchup U Tilsat Sukker 480 G

Beauvais· 480 g· EAN 5701018056250
NORMALPRIS
🌱 Vegan🥬 Vegetar🥛 Laktosefri
Billigst i dag
22,91
(Rema 1000)
Gennemsnitspris
28,65
(historisk gns.)
Højeste set
28,94
(historisk)
Spar 5,74 kr. (20%) vs gennemsnitspris
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Beauvais?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Rema 1000
FÆLLESSKABGyldig til 2026-09-09· 60.29
22,91 kr.
Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-12· 60,29/Kg.
28,94 kr.
28,94 kr.

Prishistorik

Stabil pris
28,94 kr.
Ingen prisudsving de seneste 18 dage
Laveste set28,94 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~28,65 kr.

Næringsindhold pr. 100g

Energi
42 kcal
Fedt
0.5 g
Sukker
4.1 g
Protein
1.4 g
Salt
0.73 g

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Beauvais Tomatketchup U Tilsat Sukker 480 G?
Beauvais Tomatketchup U Tilsat Sukker 480 G koster mellem 22.91 og 28.94 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Beauvais Tomatketchup U Tilsat Sukker 480 G billigst?
Beauvais Tomatketchup U Tilsat Sukker 480 G er billigst hos Rema 1000 til 22.91 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Beauvais Tomatketchup U Tilsat Sukker 480 G?

Billigst hos Rema 1000 — 22,91 kr.

Tilføj til liste →
Beauvais Tomatketchup U Tilsat Sukker 480 G — Billigst 22.91 kr | Fair Penny