🧪 Fair Penny er i åben test. Alt er gratis. Find en fejl — få en Promo Code til senere brug.

Bambino Gaffel, Kniv Og Ske 3 Stk

Bambino· 3 stk· EAN 7392855224124
NORMALPRIS
Billigst i dag
60,15
(Bilka)
Gennemsnitspris
60,15
(historisk gns.)
Højeste set
60,15
(historisk)
🛒

Tilføj til indkøbsliste

Find den billigste rute i din by

🧾

Har du købt Bambino?

Upload din bon og se hvad du betalte

Priser pr. kæde

Bilka
NORMALPRISGyldig til 2026-10-11· 20,05/Stk.
60,15 kr.
60,15 kr.

Prishistorik

Stabil pris
60,15 kr.
Ingen prisudsving de seneste 18 dage
Laveste set60,15 kr. hos bilka
Normalt (Middel)~60,15 kr.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad koster Bambino Gaffel, Kniv Og Ske 3 Stk?
Bambino Gaffel, Kniv Og Ske 3 Stk koster 60.15 kr i danske supermarkeder.
Hvor er Bambino Gaffel, Kniv Og Ske 3 Stk billigst?
Bambino Gaffel, Kniv Og Ske 3 Stk er billigst hos Bilka til 60.15 kr.
← Alle priser

Noget galt med dette produkt?

Handler du Bambino Gaffel, Kniv Og Ske 3 Stk?

Billigst hos Bilka — 60,15 kr.

Tilføj til liste →
Bambino Gaffel, Kniv Og Ske 3 Stk — Billigst 60.15 kr | Fair Penny